Wróć do listy

DZIEŃ DZIECKA 2024

Wyjątkowy Dzień Dziecka, spotkanie z prawdziwymi żołnierzami i niezwykle słoneczna pogoda sprawiły, że uśmiech na twarzy dzieci i dorosłych będących uczestnikami Powiatowego Dni Dziecka pozostał na długie godziny. 
Tegoroczny Powiatowy Dzień Dziecka w OSW Wyszków odbył się pod wyjątkowym hasłem „Po żołniersku – na wesoło”. Na gości OSW czekały spotkania z prawdziwymi żołnierzami z Wojskowego Centrum Rekrutacji w Wyszkowie i  5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej w Komorowie oraz Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej Kopernik w Wyszkowie i I LO Centrum Naukowo-Biznesowe Feniks S.C im. Polskich Spadochroniarzy w Wyszkowie. Dobrą zabawę przy słonecznej pogodzie zapewniły również atrakcje przygotowane na terenie Ośrodka, goście mogli skorzystać między innymi z  , malowania kolorowych tatuaży, wykonać pamiątkowy imiennik, sprawdzić się w grach i zabawach zręcznościowych lub skorzystać z dmuchańców i gokartów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pokazy w wykonaniu kadetów z CEZiU „Kopernik” w Wyszkowie oraz I LO CN-B w Wyszkowie.
Życzenia z okazji Dnia Dziecka najmłodszym złożyły Dyrektor OSW Edyta Jarosz oraz Starosta Powiatu Wyszkowskiego Marzena Dyl. Gośćmi ośrodka byli także radni powiatowi, kierownicy jednostek organizacyjnych powiatu, służb, inspekcji, straży i zaprzyjaźnione z ośrodkiem i uczniami instytucje, szkoły, przedszkola i placówki w tym Zespół Szkół Specjalnych w Brańszczyku, Domy Pomocy Społecznej oraz Przedszkola Integracyjnego w Wyszkowie.☺️