Wróć do listy

#SzkołaMyśleniaPozytywnego

Informacja dla Rodziców i Uczniów 
 
Cieszymy się ogromnie, że możemy ogłosić, iż nasza szkoła uczestniczy po raz kolejny w programie "Szkoła Myślenia Pozytywnego"! To niezwykła okazja do rozwijania umiejętności myślenia pozytywnego, zarówno wśród naszych uczniów, jak i całej społeczności szkolnej. Poniżej znajdziecie więcej informacji na ten temat:
 
Co to jest "Szkoła Myślenia Pozytywnego"?
"Szkoła Myślenia Pozytywnego" to innowacyjny program, który ma na celu kształtowanie pozytywnego myślenia, rozwijanie umiejętności radzenia sobie z trudnościami oraz budowanie zdrowej samooceny u naszych uczniów.
 
Dlaczego to ważne?
Myślenie pozytywne jest kluczowym elementem osiągania sukcesów życiowych. Pomaga naszym uczniom radzić sobie z wyzwaniami, budować zdrowe relacje, i być szczęśliwymi i pewnymi siebie jednostkami.
 
 Jak to działa?
Podczas trwania programu, uczniowie będą uczestniczyć w różnorodnych zajęciach, warsztatach oraz dyskusjach, które pomogą im rozwijać umiejętności myślenia pozytywnego. Rodzice również będą zaangażowani w proces wspierania swoich dzieci na tej drodze.
 
Kiedy rozpoczynamy?
Program "Szkoła Myślenia Pozytywnego" już trwa i  będzie trwać przez cały rok szkolny. 
 
Jesteśmy podekscytowani tą szansą na rozwijanie umiejętności myślenia pozytywnego wśród naszej społeczności szkolnej. Razem możemy osiągnąć wielkie rzeczy!
 
#MyśleniePozytywne #SzkołaMyśleniaPozytywnego #RozwójOsobisty
 
Milena Ulanowska